Intencje

I N T E N C J E     M S Z A L N E

20  –  26  sierpnia  2018

 

        Poniedziałek – 20.VIII

7.00 Kszczot Ewelina – Wyśmierzyce

7.30

       Wtorek – 21.VIII

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 Majewska Alicja – Wyśmierzyce

    Środa – 22.VIII

7.00 + Jabłońskich, Wójcików

7.30 Dudkowska Grażyna – Wyśmierzyce

     Czwartek – 23.VIII

7.00 Mieszkańcy ul. Sosnowej – Wyśmierzyce

7.30

 Piątek – 24.VIII

7.00 Trzosek Marta – Romanów

7.30

      Sobota – 25.VIII

7.00 Kołba Renata – Warszawa

7.30

Niedziela – 26.VIII

9.00 Miazga Tadeusz – Romanów

11.30 Dożynki parafialne

16.00 Bomba Kazimierz – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

13  –  19  sierpnia  2018

 

Poniedziałek – 13.VIII

7.00 Chmielewska Stanisława – Wyśmierzyce

7.30 KŻR – Paprotno

       Wtorek – 14.VIII

7.00 Narożnik Stanisława – Paprotno

7.30

     Środa – 15.VIII

9.00 Miazga Andrzej – Romanów

11.30 Kogut Krzysztof – Maliszów

16.00 Górnicka Mirosława – Wyśmierzyce

Czwartek – 16.VIII

7.00 Wójcik Irena – Paprotno

7.30

 Piątek – 17.VIII

7.00 Książek Anna – Warszawa

7.30

Sobota – 18.VIII

7.00 Kurek Włodzimierz – Wyśmierzyce

7.30 Kszczot Krystyna – Wyśmierzyce

17.00 ślubna: Papińska-Antolak

       Niedziela – 19.VIII

9.00 Krajewska Zofia – Warszawa

11.30 Jabłońska Ewa – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Bomba Lucyna – Wyśmierzyce

 

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

06  –  12 sierpnia 2018

 

     Poniedziałek – 6.VIII

9.00 Burakowska Jadwiga – Wyśmierzyce

11.30 Urbańczyk Justyna – Paprotno

16.00 Pacholczak Teresa – Ulaski Stamirowskie

       Wtorek – 7.VIII

7.00 Strzylak Marianna – Paprotno

7.30

        Środa – 8.VIII

7.00 Gajda Barbara – Romanów

7.30 Buśko Joanna – Wyśmierzyce

   Czwartek – 9.VIII

7.00 Strzylak Danuta – Paprotno

7.30

        Piątek – 10.VIII

7.00 Głuchowska Danuta – Grzmiąca

7.30

      Sobota – 11.VIII

7.00 Pękacka Krystyna – Wyśmierzyce

7.30 Cieciura Anna – Łódź

17.00 ślubna: Pacholczak-Stelmach

     Niedziela – 12.VIII

9.00 Kościńska Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

11.30 Zagroba Marianna – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Cheda Aniela – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

30 lipca – 5 sierpnia 2018

        Poniedziałek – 30.VII

7.00 KŻR – Ulaski Stamirowskie

7.30

       Wtorek – 31.VII

7.00 Kuflikowska Monika – Wyśmierzyce

7.30

Środa – 1.VIII

7.00 Juszczyk Irena – Kraków

7.30

    Czwartek – 2.VIII

7.00 Siemionko Barbara – Chicago

7.30 Łuszczak Halina – Warszawa

    Piątek – 3.VIII

7.00 Wróbel Danuta – Chorzów

7.30

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 4.VIII

7.00 Wasilewski Dariusz – Wyśmierzyce

7.30

16.00 ślubna: Kawecka-Zawdzki

Niedziela – 5.VIII

9.00 Pękacka Barbara – Wyśmierzyce

11.30 Wesołowska Grażyna – Łódź

16.00 Kopycki Zbigniew – Warszawa

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

23  –  29  lipca  2018

 

        Poniedziałek – 23.VII

7.00 Spólna Janina – Romanów

7.30

       Wtorek – 24.VII

7.00 Miazga Wanda – Romanów

7.30

      Środa – 25.VII

7.00 Chmielewska Stanisława – Wyśmierzyce

7.30

     Czwartek – 26.VII

7.00 Sitarek Tomasz – Wyśmierzyce

7.30

    Piątek – 27.VII

7.00 Rosłaniec Zofia – Wyśmierzyce

7.30

    Sobota – 28.VII

7.00 Kszosek Marek – Paprotno

7.30 Cieślik Bożena – Wyśmierzyce

      Niedziela – 29.VII

9.00 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

11.30 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

16.00 Janiszewska Kazimiera – Kożuchów

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

16  –  22  lipca  2018

 

        Poniedziałek – 16.VII

7.00 Rosłaniec Zofia – Wyśmierzyce

7.30

      Wtorek – 17.VII

7.00 Gontarek Irena – Wyśmierzyce

7.30

        Środa – 18.VII

7.00 Zgiep Wanda – Paprotno

7.30

        Czwartek – 19.VII

7.00 Pakuła Bożena – Wyśmierzyce

7.30

  Piątek – 20.VII

7.00 Kucharska Helena – Grzmiąca

7.30

    Sobota – 21.VII

7.00 Lewecka Krystyna – Białobrzegi

7.30

17.00 ślubna: Senator-Narożnik

  Niedziela 22.VII

9.00 Kawińska Jadwiga – Warszawa

11.30 Bednarska Danuta – Wyśmierzyce

16.00 Kazała Marianna – Grzmiąca

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

09  –  15  lipca  2018

        Poniedziałek – 9.VII

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 Orłowski Krzysztof – Wyśmierzyce

      Wtorek – 10.VII

7.00 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce

7.30 Papińska Małgorzata – Wyśmierzyce

    Środa – 11.VII

7.00 Borowska Marianna – Ostrów Maz.

7.30 Rokiciński Rafał – Warszawa

Czwartek – 12.VII

7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 Zalewski Czesław – Łódź

   Piątek – 13.VII

7.00 Borowski Stanisław – Wyśmierzyce

7.30

  Sobota – 14.VII

7.00 Słonecka Halina – Białobrzegi

7.30 Zgiep Lidia – Romanów

Niedziela – 15.VII

9.00 Urbańczyk Zofia – Paprotno

11.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

16.00 Syta Barbara – Ulaski Stamirowskie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

02  –  08  lipca  2018

        Poniedziałek – 2.VII

7.00 Więckowska Maria – Wyśmierzyce

7.30 Osipowicz Maria – Wyśmierzyce

    Wtorek – 3.VII

7.00 Wójcik Jan – Paprotno

7.30 Mieszkańcy ul. Sosnowej – Wyśmierzyce

Środa – 4.VII

7.00 Wójcikowska Barbara – Wólka

7.30 Mieszkańcy ul. Sosnowej – Wyśmierzyce

Czwartek – 5.VII

7.00 Badowska Helena – Wyśmierzyce

7.30 Krzesińska Joanna – Wyśmierzyce

 Piątek – 6.VII

7.00 Strzylak Renata – Paprotno

7.30

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 7.VII

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 Molenda Kinga – Piaseczno

Niedziela – 8.VII

9.00 Syta Kazimiera – Ulaski Stamirowskie

11.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

16.00 Kołba Renata – Warszawa

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

25 czerwca – 1 lipca 2018

 

Poniedziałek – 25.VI

7.00 greg. +Wiesława Aleksandrowicza

7.30 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

       Wtorek – 26.VI

7.00 greg.

7.30 Kawiński Włodzimierz – Wyśmierzyce

Środa – 27.VI

7.00 greg.

7.30 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

    Czwartek – 28.VI

7.00 greg.

7.30 Stańczyk Halina – Radom

Piątek – 29.VI

8.00 greg.

17.00 Oprzalska Barbara – Wyśmierzyce

Sobota – 30.VI

7.00 greg. (zakończenie)

7.30 Rokiciński Wacław – Wsola

17.00 ślubna: Furmańska-Kober

       Niedziela – 1.VII

9.00 Stokfisz Urszula – Łódź

11.30 Miros Teresa – Działy

16.00 Krawczyk Jolanta – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

18  –  24  czerwca  2018

        Poniedziałek – 18.VI

7.00 greg. +Wiesława Aleksandrowicza

7.30 Pracownicy Zakładu „Konopka-Śruby” – Wyśmierzyce

    Wtorek – 19.VI

7.00 greg.

7.30

        Środa – 20.VI

7.00 greg.

7.30

  Czwartek – 21.VI

7.00 greg.

7.30 Borowska Marianna – Ostrów Maz.

    Piątek – 22.VI

7.00 greg.

7.30 Pakuła Bożena – Wyśmierzyce

8.00 Zakończenie Roku Szkolnego

  Sobota – 23.VI

7.00 greg.

7.30 Pękacka Krystyna – Wyśmierzyce

17.00 ślubna: Michrowska-Skrzekowski

       Niedziela – 24.VI

9.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Janiszewska Kazimiera – Kożuchów

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

11  –  17  czerwca  2018

        Poniedziałek – 11.VI

  7.00 greg. +Wiesława Aleksandrowicza

7.30 Lewandowska Teresa – Aleksandrów

       Wtorek – 12.VI

  7.00 greg.

7.30 Strzylak Marianna – Paprotno

      Środa – 13.VI

7.00 greg.

7.30 Grotek Jan – Wyśmierzyce

Czwartek – 14.VI

7.00 greg.

7.30

 Piątek – 15.VI

7.00 greg.

7.30 Trzosek Marta – Romanów

Sobota – 16.VI

7.00 greg.

7.30 Lipiec Marek – Warszawa

Niedziela – 17.VI

9.00 Wasilewska Ewa – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Kopycka Zofia – Romanów

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

04  –  10  czerwca  2018

 

      Poniedziałek – 4.VI

7.00 greg. +Wiesława Aleksandrowicza

7.30 Narożnik Irena

17.30 Darczyńcy I ołtarza

       Wtorek – 5.VI

7.00 greg.

7.30 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

        Środa – 6.VI

7.00 greg.

7.30 Gaczkowska Gabriela – Wyśmierzyce

    Czwartek – 7.VI

7.00 greg.

7.30 Sokołowska Monika – Paprotno

17.30 Darczyńcy IV ołtarza

Piątek – 8.VI

8.00 greg.

17.00 Rek Elżbieta – Raszyn

Sobota – 9.VI

7.00 greg.

7.30 Syta Danuta – Ulaski Grzmiąckie

Niedziela – 10.VI

9.00 greg.

11.30 w int. Parafian

16.00 Pacholczak Teresa – Ulaski Stamirowskie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

28 maja – 3 czerwca 2018

        Poniedziałek – 28 V

7.00 Wójcik Irena – Paprotno

7.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

17.30 greg. +Zygmunta Oprzalskiego

Wtorek – 29.V

7.00 Bielewski Marek – Wyśmierzyce

7.30 Sułecki Franciszek – Grzmiąca

17.30 greg.

Środa – 30.V

7.00 Więckowska Marianna – Wyśmierzyce

7.30 Chmielewska Jadwiga – Zacharzów

17.30 greg. ( zakończenie)

Czwartek – 31.V

9.00 Zagroba Marianna – Ulaski Grzmiąckie

11.30 w int. Parafian

16.00 Kopycki Jan – Romanów

Piątek – 1.VI

7.00 greg. +Wiesława Aleksandrowicza

7.30 Kozłowski Wacław – Wyśmierzyce

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 2.VI

7.00 greg.

7.30 Kotlińska Ewa – Warszawa

       Niedziela – 3.VI

9.00 Cybulska Barbara – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Filipowicz Mirosław – Ulaski Grzmiąckie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

21  –  27  maja  2018

 

  Poniedziałek – 21.V

8.00 Narożnik Barbara – Romanów

17.30 greg. +Zygmunta Oprzalskiego

 

 Wtorek – 22.V

7.00 Łysakowska Marzena – Wyśmierzyce

7.30 Rola Maria – Paprotno

17.30 greg.

 

   Środa – 23.V

9.00 Burakowska Joanna – Wyśmierzyce

11.30 Pankowska Irena – Grzmiąca

16.00 greg.

 

    Czwartek – 24.V

9.00 Kopycka Zofia – Romanów

11.30 Kołba Grażyna – Warszawa

16.00 greg.

 

        Piątek – 25.V

7.00 Narożnik Stanisława – Paprotno

7.30 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce

17.30 greg.

 

       Sobota – 26.V

7.00 Senator Teresa – Górki

7.30 Jasik Józef – Białobrzegi

17.30 greg.

 

Niedziela – 27.V

9.00 Jabłońska Teresa – Ulaski Grzmiąckie

11.30 Rocznica I Komunii Św.

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

14  –  20  maja  2018

        Poniedziałek – 14.V

7.00 Słonecka Halina – Białobrzegi

7.30 Burmistrz i pracownicy urzędu M i G – Wyśmierzyce

17.30 greg. +Zygmunta Oprzalskiego

Wtorek – 15.V

7.00 Syta Kazimiera – Ulaski Stamirowskie

7.30 Zgiep Andrzej – Warszawa

17.30 greg.

    Środa – 16.V

7.00 Narożnik Stanisława – Paprotno

7.30 Pakuła Bożena – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Czwartek – 17.V

7.00 Łysakowska Stanisława – Wyśmierzyce

7.30 Spólny Stanisław – Radom

17.30 greg.

Piątek – 18.V

7.00 Więckowska Marianna – Wyśmierzyce

7.30 Krzosek Krzysztof – Olszowa

17.30 greg.

      Sobota – 19.V

7.00 Kszczot Krystyna – Wyśmierzyce

7.30 Trzosek Marta – Romanów

16.00 ślubna: Pawłowska-Krawczyk

17.30 greg.

Niedziela – 20.V

8.00 Pękacka Wiesława – Wyśmierzyce

10.00 I Komunia Św.

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

07 – 13  maja  2018

 

Poniedziałek – 7.V

7.00 Zgiep Wanda – Paprotno

7.30 Głuchowska Danuta – Grzmiąca

17.30 greg. +Zygmunta Oprzalskiego

  Wtorek – 8.V

7.00 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

7.30 Kucharska Helena – Grzmiąca

17.30 greg.

        Środa – 9.V

7.00 Kowalczyk Wiesława – Wyśmierzyce

7.30 Gontarek Irena – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Czwartek – 10.V

7.00 Łysakowski Adam – Wyśmierzyce

7.30 Burmistrz i pracownicy urzędu M i G – Wyśmierzyce

17.30 greg.

    Piątek – 11.V

7.00 Strzylak Renata – Paprotno

7.30 Spólny Stanisław – Radom

17.30 greg.

Sobota – 12.V

7.00 Narożnik Andrzej – Warszawa

7.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

17.30 greg.

      Niedziela – 13.V

9.00 Burakowska Joanna – Wyśmierzyce

11.30 Małek Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

30 kwietnia – 06 maja 2018

        Poniedziałek – 30.IV

7.00 greg. +Eugenię Fetraś (zakończenie)

7.30 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce

  Wtorek – 1.V

7.00 Burakowski Jan – Wyśmierzyce

7.30 Mendra Leokadia – Wyśmierzyce

17.30 greg. +Zygmunta Oprzalskiego

  Środa – 2.V

7.00 Wójcikowska Barbara – Wólka

7.30 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Czwartek – 3.V

9.00 w int. Strażaków

11.30 Gajdzińska Henryka – Ulaski Grzmiąckie

16.00 greg.

 Piątek – 4.V

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 Borowski Stanisław – Wyśmierzyce

17.30 greg

Sobota – 5.V

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 Kotlińska Ewa – Warszawa

17.30 greg.

Niedziela – 6.V

9.00 Trzosek Marta – Romanów

11.30 Jabłońska Ewa – Ulaski Grzmiąckie

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

23  –  29  kwietnia  2018

        Poniedziałek – 23.IV

7.00 greg. +Eugenię Fetraś

7.30 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

       Wtorek – 24.IV

7.00 greg.

7.30 Badowska Helena – Wyśmierzyce

      Środa – 25.IV

7.00 greg.

7.30 Sitarek Tomasz – Wyśmierzyce

        Czwartek – 26.IV

7.00 greg.

7.30 Osipowicz Maria – Wyśmierzyce

 Piątek – 27.IV

7.00 greg.

7.30 Jasik Józef – Białobrzegi

       Sobota – 28.IV

7.00 greg.

7.30 Golus Katarzyna – Wyśmierzyce

Niedziela – 29.IV

9.00 Płodzik Sabina – Grzmiąca

11.30 greg.

16.00 Marchewka Sławomir – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

16  –  22  kwietnia  2018

        Poniedziałek – 16.IV

7.00 greg. +Eugenię Fetraś

7.30 Kszczot Katarzyna – Wyśmierzyce

Wtorek – 17.IV

7.00 greg.

7.30 Wójcik Jan – Paprotno

Środa – 18.IV

7.00 greg.

7.30 Narożnik Barbara – Romanów

Czwartek – 19.IV

7.00 greg.

7.30 Postek Genowefa – Romanów

  Piątek – 20.IV

7.00 greg.

7.30 Napiórkowska Anna – Wyśmierzyce

Sobota – 21.IV

7.00 greg.

7.30 Mendra Małgorzata – Wyśmierzyce

Niedziela – 22.IV

9.00 Żak Aneta – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Marchewka Zofia – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

09  –  15  kwietnia  2018

        Poniedziałek – 9.IV

7.00 greg. +Eugenię Fetraś

7.30 Narożnik Irena – Paprotno

    Wtorek – 10.IV

7.00 greg.

7.30 Młodzież par. Wyśmierzyce

        Środa – 11.IV

7.00 greg.

7.30 Lewandowska Teresa- Aleksandrów

      Czwartek – 12.IV

7.00 greg.

7.30 Pawłowska Anna – Grzmiąca

    Piątek – 13.IV

7.00 greg.

7.30 Więckowska Marianna – Wyśmierzyce

       Sobota – 14.IV

7.00 greg.

7.30 Górnicka Teresa – Wyśmierzyce

  Niedziela – 15.IV

9.00 Płodzik Sabina – Grzmiąca

11.30 greg.

16.00 Krajewska Zofia – Warszawa

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

02  –  08  kwietnia  2018

        Poniedziałek – 2.IV

9.00 Pawłowska Anna – Grzmiąca

11.30 greg. +Eugenię Fetraś

16.00 Senator Ewa – Grzmiąca

  Wtorek – 3.IV

7.00 greg.

7.30 Kszczot Katarzyna – Wyśmierzyce

Środa – 4.IV

7.00 greg.

7.30 Krzesińska Joanna – Wyśmierzyce

Czwartek – 5.IV

7.00 greg.

7.30 Miazga Wanda – Romanów

  Piątek – 6.IV

7.00 greg.

7.30 Strzylak Leszek – Paprotno

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 7.IV

7.00 greg.

7.30 Grotek Janina – Ulaski Stamirowskie

Niedziela – 9.IV

9.00 Kawiński Jan- Warszawa

11.30 greg.

16.00 Borowiecka Agnieszka – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

26 marca – 1 kwietnia 2018

        Poniedziałek – 26.III

7.00 Spólna Janina – Romanów

7.30

       Wtorek – 27.III

7.00 Wójcikowska Barbara – Wólka

7.30

        Środa – 28.III

7.00 Dąbrowska Aleksandra – Wyśmierzyce

7.30

        Czwartek – 29.III

17.00 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

       Piątek – 30.III

15.00 Nabożeństwo Wielkopiątkowe

      Sobota – 31.III

18.00 Kogut Zofia – Wyśmierzyce

  Niedziela – 1.IV

6.00 w int. Parafian

9.00 Kostrzewska Maria – Wyśmierzyce

11.30 greg +Eugenię Fetraś

16.00 Słonecki Waldemar – Ulaski Grzmiąckie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

19  –  25  marca  2018

        Poniedziałek – 19.III

7.00 Greliak Halina – Redlin

7.30

  Wtorek – 20.III

7.00 Spólna Janina – Romanów

7.30

Środa – 21.III

7.00 Kszczot Katarzyna – Wyśmierzyce

7.30

Czwartek – 22.III

7.00 Stępkowska Justyna – Warszawa

7.30

 Piątek – 23.III

7.00 Syta Ewa – Redlin

7.30

17.00 Grotek Janina – Ulaski Stamirowskie

Sobota – 24.III

7.00 Kszczot Katarzyna – Wyśmierzyce

7.30 Podpora Stanisława – Wyśmierzyce

      Niedziela – 25.III

9.00 Burakowska Joanna – Wyśmierzyce

11.30 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

16.00 Oprzalska Barbara – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

12  –  18  marca  2018

        Poniedziałek – 12.III

7.00 Wodka Wiesława – Aleksandrów

7.30

16.00 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce

       Wtorek – 13.III

9.00 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

11.30 bierzmowanie – ks. Bp. Adam

16.00 Kowalczyk Wiesława – Wyśmierzyce

Środa – 14.III

7.00 Spólna Janina – Romanów

7.30

        Czwartek – 15.III

7.00 Narożnik Barbara – Paprotno

7.30

Piątek – 16.III

7.00 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce

7.30

       Sobota – 17.III

7.00 Kszczot Krystyna – Wyśmierzyce

7.30 Osowska Barbara – Potworów

Niedziela – 18.III

9.00 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

11.30 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

16.00 Urbańczyk Justyna – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

05  –  11  marca  2018

Poniedziałek – 5.III

7.00 Kołba Alina – Paprotno

7.30

 Wtorek – 6.III

7.00 Durka Zofia – Grzmiąca

7.30

Środa – 7.III

7.00 Spólna Janina – Romanów

7.30

Czwartek – 8.III

7.00 Górnicka Teresa – Wyśmierzyce

7.30

Piątek – 9.III

7.00 Miazga Wanda – Romanów

7.30

Sobota – 10.III

7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30

Niedziela – 11.III

9.00 Żak Aneta – Wyśmierzyce

11.30 Senator Ewa – Grzmiąca

16.00 Dąbrowski Tomasz – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

26 lutego – 4 marca 2018

 

Poniedziałek – 26.II

7.00 Greliak Jolanta – Redlin

7.30

 Wtorek – 27.II

7.00 Mańtorska Zofia – Przybyszew

7.30

Środa – 28.II

7.00 Mendra Małgorzata – Wyśmierzyce

7.30 Strzylak Renata – Paprotno

Czwartek – 1.III

7.00 Wójcikowska Barbara – Wólka

7.30

   Piątek – 2.III

7.00 Strzylak Marianna – Paprotno

7.30

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

    Sobota – 3.III

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30

Niedziela – 4.III

9.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

11.30 Jabłońska Ewa – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Grotek Mieczysława – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

19  –  25  lutego  2018

        Poniedziałek – 19.II

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30

       Wtorek – 20.II

7.00 Greliak Jolanta – Wyśmierzyce

7.30

        Środa – 21.II

7.00 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce

7.30

Czwartek – 22.II

7.00 Wójcik Irena – Paprotno

7.30

 Piątek – 23.II

7.00 Wójcik Joanna – Wyśmierzyce

7.30

Sobota – 24.II

7.00 Marchewka Teresa – Wyśmierzyce

7.30 Głuchowska Danuta – Grzmiąca

Niedziela – 25.II

9.00 Borowiecka Agnieszka – Wyśmierzyce

11.30 Słonecki Waldemar – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Senator Teresa – Górki

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

12  –  18  lutego  2018

 

        Poniedziałek – 12.II

7.00 Łysakowski Adam – Wyśmierzyce

7.30

       Wtorek – 13.II

7.00 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce

7.30

  Środa – 14.II

9.00 Dutkiewicz Mieczysława – Wyśmierzyce

16.00 Zgiep Wanda – Paprotno

       Czwartek – 15.II

7.00 Narożnik Elżbieta – Górki

7.30

        Piątek – 16.II

7.00 Greliak Jolanta – Redlin

7.30

       Sobota – 17.II

7.00 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

7.30

     Niedziela – 18.II

9.00 Płodzik Sabina – Grzmiąca

11.30 Słonecka Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Urbańczyk Zofia – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

05 – 11  lutego  2018

        Poniedziałek – 5.II

7.00 Lewecka Irena – Ulaski Grzmiąckie

7.30 Zgiep Zofia – Grzmiąca

  Wtorek – 6.II

7.00 Mantorski Roman – Przysucha

7.30

      Środa – 7.II

7.00 Greliak Jolanta – Redlin

7.30

     Czwartek – 8.II

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30

       Piątek – 9.II

7.00 Więckowska Marianna – Wyśmierzyce

7.30

       Sobota – 10.II

7.00 KŻR – Paprotno

7.30

      Niedziela – 11.II

9.00 Kostrzewska Maria – Wyśmierzyce

11.30 Lewecki Sławomir – Wyśmierzyce

16.00 Kawińska Joanna – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

29 stycznia – 4 lutego 2018

        Poniedziałek – 29.I

7.00 greg. +Małgorzatę Mendra

7.30

    Wtorek – 30.I

7.00 greg. (zakończenie)

7.30

     Środa – 31.I

7.00 Szłabuń Anna – Dąbrowa Górnicza

7.30

    Czwartek – 1.II

7.00 Wójcik Jan – Paprotno

7.30 Jarosz Michał – Redlin

        Piątek – 2.II

9.00 Pękacka Krystyna – Wyśmierzyce

11.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

16.00 Narożnik Elżbieta – Górki

    Sobota – 3.II

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30

Niedziela – 4.II

9.00 Bomba Lucyna – Wyśmierzyce

11.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

16.00 Kawińska Anna – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

22 – 28  stycznia  2018

 

       Poniedziałek – 22.I

7.00 greg. +Małgorzatę Mendra

7.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

Wtorek – 23.I

7.00 greg.

7.30

  Środa – 24.I

7.00 greg.

7.30

  Czwartek – 25.I

7.00 greg.

7.30 Narożnik Barbara – Romanów

 Piątek – 26.I

7.00 greg

7.30

Sobota – 27.I

7.00 greg.

7.30 Słonecka Halina – Białobrzegi

Niedziela – 28.I

9.00 Krawczyk Jolanta – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Kwiatkowska Elżbieta – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

15 – 21  stycznia  2018

       Poniedziałek – 15.I

7.00 greg. +Małgorzatę Mendra

7.30 Kołba Alina – Paprotno

       Wtorek – 16.I

7.00 greg.

7.30 Miazga Wanda – Romanów

        Środa – 17.I

7.00 greg.

7.30 Bienias Krzysztof – Paprotno

        Czwartek – 18.I

7.00 greg.

7.30 Głuchowska Danuta – Grzmiąca

   Piątek – 19.I

7.00 greg.

7.30 Strzylak Danuta – Paprotno

       Sobota – 20.I

7.00 greg.

7.30 Syta Agata – Błeszno

      Niedziela – 21.I

9.00 Grotek Mieczysława – Paprotno

11.30 greg.

16.00 Marchewka Zofia – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

08 – 14 stycznia  2018

        Poniedziałek – 8.I

7.00 greg. +Małgorzatę Mendra

7.30 Kawińska Elżbieta – Wyśmierzyce

    Wtorek – 9.I

7.00 greg.

7.30

        Środa – 10.I

7.00 greg.

7.30

        Czwartek – 11.I

7.00 greg.

7.30 Lewandowska Teresa – Aleksandrów

        Piątek – 12.I

7.00 greg.

7.30 Mendra Małgorzata – Wyśmierzyce

Sobota – 13.I

7.00 greg.

7.30 Kurek Włodzimierz – Wyśmierzyce

  Niedziela – 14.I

9.00 Płodzik Elżbieta – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

01  –  07  stycznia  2018

        Poniedziałek – 1.I

9.00 Kogut Zbigniew – Wyśmierzyce

11.30 greg. + Małgorzatę Mendra

16.00 Słonecka Jadwiga – Ulaski Stamirowskie

 Wtorek – 2.I

7.00 greg.

Środa – 3.I

7.00 greg.

Czwartek – 4.I

7.00 greg.

Piątek – 5.I

7.00 greg.

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 6.I

9.00 Cheda Aniela – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Pawłowska Anna – Grzmiąca

Niedziela – 7.I

9.00 Bomba Kazimierz – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Kwiatkowski Antonii – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

25  –  31  grudnia 2017

Poniedziałek – 25.XII

0.00 w int. Parafian

9.00 Kszczot Krystyna – Wyśmierzyce

11.30 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

16.00 Kaczorek Urszula – Wyśmierzyce

Wtorek – 26.XII

9.00 Greliak Zofia – Wólka

11.30 Stępniak Halina – Ulów

16.00 Sokołowska Monika – Paprotno

Środa – 27.XII

7.00 Wodka Wiesława – Aleksandrów

7.30 Narożnik Irena – Warszawa

Czwartek – 28.XII

7.00 Szymczyk Regina – Redlin

7.30

 Piątek – 29.XII

7.00 Szymczyk Regina – Redlin

7.30

Sobota – 30.XII

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30

Niedziela – 31.XII

9.00 Borowska Marianna – Ostrów Maz.

11.30 Miazga Alicja – Radom

16.00 Dąbrowska Teresa – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

18  –  24  grudnia  2017

        Poniedziałek – 18.XII

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 greg. +Kazimierza Kurka

      Wtorek – 19.XII

7.00 Kucharska Helena – Grzmiąca

7.30 greg.

        Środa – 20.XII

7.00 Burakowska Jadwiga – Wyśmierzyce

7.30 greg.

        Czwartek – 21.XII

7.00 greg.

7.30 Sułecka Jadwiga – Grzmiąca

    Piątek – 22.XII

7.00 Jaworski Tadeusz – Wyśmierzyce

7.30 greg.

       Sobota – 23.XII

7.00 greg.

7.30 Kazała Wiesław – Grzmiąca

       Niedziela – 24.XII

7.00 greg. (zakończenie)

9.00 Dutkiewicz Mieczysława – Wyśmierzyce

11.30 Strzylak Renata – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

11  –  17  grudnia  2017

Poniedziałek – 11.XII

7.00 greg. +Kazimierza Kurka

Wtorek – 12.XII

7.00 greg.

9.00

11.30

16.00 Kawińska Marianna – Wyśmierzyce

Środa – 13.XII

7.00 greg.

Czwartek – 14.XII

7.00 greg.

Piątek – 15.XII

7.00 greg.

7.30 Spólny Jan – Łomianki

Sobota – 16.XII

7.00 Więckowska Sylwia – Wyśmierzyce

7.30 greg.

Niedziela – 17.XII

7.00 greg.

9.00 Marchewka Teresa – Wyśmierzyce

11.30 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

16.00 Burakowska Joanna – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

04  –  10  grudnia  2017

 

Poniedziałek – 4.XII

7.00 greg. +Kazimierza Kurka

7.30 Urbańczyk Krystyna – Białobrzegi

Wtorek – 5.XII

7.00 greg.

Środa – 6.XII

7.00 greg.

Czwartek – 7.XII

7.00 Majewska Zofia – Wyśmierzyce

7.30 greg.

Piątek – 8.XII

7.00 greg.

9.00 Urbańczyk Zofia – Paprotno

16.00 Dąbrowska Teresa – Wyśmierzyce

Sobota – 9.XII

7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 greg.

Niedziela – 10.XII

7.00 greg.

9.00 Grotek Janina – Ulaski Stamirowskie

11.30 Grotek Mieczysława – Paprotno

16.00 Kuflikowska Monika – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

27 listopada  – 3 grudnia 2017

        Poniedziałek – 27.XI

7.00 greg. +Kazimierza Kurka

7.30

     Wtorek – 28.XI

7.00 greg.

7.30

   Środa – 29.XI

7.00 greg.

7.30

        Czwartek – 30.XI

7.00 greg.

7.30

      Piątek -1.XII

7.00 greg.

7.30

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

       Sobota – 2.XII

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 greg.

       Niedziela – 3.XII

7.00 greg.

9.00 Bomba Kazimierz – Wyśmierzyce

11.30 Jabłońska Ewa – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Jabłońska Grażyna – Ulaski Grzmiąckie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

20  – 26  listopada  2017

Poniedziałek – 20.XI

7.00 Publiczna Szkoła Podstawowa – Wyśmierzyce

7.30 Górnicka Beata – Wyśmierzyce

Wtorek – 21.XI

7.00 Szymaniak Elżbieta – Witaszyn

Środa – 22.XI

7.00 Stokfisz Urszula – Łódź

Czwartek – 23.XI

7.00 Greliak Jolanta – Redlin

Piątek – 24.XI

7.00 Szymczyk Regina – Redlin

Sobota – 25.XI

7.00 Borowski Stanisław – Wyśmierzyce

7.30 greg. +Kazimierza Kurka

Niedziela – 26.XI

9.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

11.30 Kowalski Kazimierz – Kożuchów

16.00 Grotek Teresa – Ulaski Stamirowskie

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

13  –  19  listopada  2017

Poniedziałek – 13.XI

7.00 Zakrzewska Zofia – Wyśmierzyce

7.30 Badowski Piotr – Wyśmierzyce

Wtorek – 14.XI

7.00 Urbański Mieczysław – Wyśmierzyce

Środa – 15.XI

7.00 Regulska Daniela – Wyśmierzyce

7.30 Badowski Piotr – Wyśmierzyce

Czwartek – 16.XI

7.00 Jarosz Michał – Redlin

7.30 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

Piątek – 17.XI

7.00 Publiczna Szkoła Podstawowa – Wyśmierzyce

 Sobota – 18.XI

7.00 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

7.30 Rola Maria – Paprotno

Niedziela – 19.XI

9.00 Senator Teresa – Górki

11.30 Miazga Wanda – Romanów

16.00 Pacholczak Teresa – Ulaski Stamirowskie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

06  –  12  listopada  2017

Poniedziałek – 6.XI

7.00 Kołba Alina – Paprotno

7.30 Antoszewska Zofia – Wyśmierzyce

Wtorek – 7.XI

7.00 Jasik Józef – Białobrzegi

Środa – 8.XI

7.00 Ziółek Paweł – Błeszno

7.30 Rokicińska Stanisława – Błeszno

Czwartek – 9.XI

7.00 Wójcik Irena – Paprotno

Piątek – 10.XI

7.00 Więckowska Maria – Wyśmierzyce

7.30 Kowalczyk Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 11.XI

9.00 w int. Ojczyzny

Niedziela – 12.XI

9.00 Cybulski Rafał – Wyśmierzyce

11.30 Pietrzak Jadwiga – Wyśmierzyce

16.00 Wójcik Irena – Paprotno


I N T E N C J E     M S Z A L N E

30 października – 5 listopada 2017

 

Poniedziałek – 30.X

7.00 Narożnik Barbara – Paprotno

17.30 greg. +Władysława Koślę (zakończenie)

Wtorek – 31.X

7.00 Baranowska Irena – Warszawa

7.30 Baranowska Irena – Warszawa

17.30 Kopycka Agnieszka – Błeszno

Środa – 1.XI

9.00 Krajewska Zofia – Warszawa

11.30 w int. Parafian (cmentarz)

16.00 Gajdziński Andrzej – Ustroń

Czwartek – 2.XI

9.00 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

11.30 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

16.00 Mosiołek Wanda – Radom

Piątek – 3.XI

7.00 Grotek Jan – Wyśmierzyce

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 4.XI

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 Stańczyk Halina – Radom

Niedziela – 5.XI

9.00 Gorzelewska Zofia – Ulaski Stamirowskie

11.30 Kościńska Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Małek Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

23  –  29  października  2017

Poniedziałek – 23.X

7.00 Borowska Marianna – Ostrów Maz.

7.30 Papińska Mieczysława – Wyśmierzyce

17.30 greg. +Władysława Koślę

Wtorek – 24.X

7.00 Narożnik Irena – Paprotno

7.30 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Środa – 25.X

7.00 Mirosz Magdalena – Kożuchów

7.30 Sułecka Jadwiga – Grzmiąca

17.30 greg.

 Czwartek – 26.X

7.00 Jagieło Jan – Redlin

7.30 Marchewka Teresa – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Piątek – 27.X

7.00 Strzylak Justyna – Paprotno

17.30 greg.

Sobota – 28.X

7.00 Wójcik Jan – Paprotno

7.30 Sęk Bożena – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Niedziela – 29.X

9.00 Pakuła Bożena – Wyśmierzyce

11.30 greg.

16.00 Górnicka Mirosława – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

16  –  22  października  2017

 

Poniedziałek – 16.X

7.00 Szczypińska Henryka – Wyśmierzyce

17.30 greg. +Władysława Koślę

Wtorek – 17.X

7.00 Grotek Barbara – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Środa – 18.X

7.00 Narożnik Barbara – Romanów

17.30 greg.

Czwartek – 19.X

7.00 Zakrzewska Zofia – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Piątek – 20.X

7.00 Burakowska Elżbieta – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Sobota – 21.X

7.00 Kszczot Katarzyna – Wyśmierzyce

16.00 ślubna: Gajda – Tarapata

17.30 greg.

Niedziela – 22.X

9.00 Bomba Lucyna – Wyśmierzyce

11.30 Kowalczyk Wiesława – Wyśmierzyce

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

09 – 15  października 2017

Poniedziałek – 9.X

7.00 Grotek Jan – Wyśmierzyce

7.30 Wodka Wiesława – Aleksandrów

17.30 greg. +Władysława Koślę

Wtorek – 10.X

7.00 Kupis Leszek – Błeszno

7.30 Konopka Mieczysław – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Środa – 11.X

7.00 Badowska Elżbieta – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Czwartek – 12.X

7.00 Serafin Elżbieta – Grzmiąca

17.30 greg.

Piątek – 13.X

7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Sobota – 14.X

7.00 Oprzalska Barbara – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Niedziela – 15.X

9.00 Bomba Kazimierz – Wyśmierzyce

11.30 w int. Parafian

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

02 -08  października  2017

Poniedziałek – 2.X

7.00 KŻR – Wyśmierzyce

17.30 greg. +Władysława Koślę

Wtorek – 3.X

7.00 Trzosek Marta – Romanów

17.30 greg.

Środa – 4.X

7.00 Rogolińska Janina – Bielsko-Biała

17.30 greg.

Czwartek – 5.X

7.00 Narożnik Barbara – Paprotno

17.30 greg.

Piątek – 6.X

7.00 Kawiński Andrzej – Wyśmierzyce

17.30 greg.

 Sobota – 7.X

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 KŻR – Wyśmierzyce

17.30 greg.

Niedziela – 8.X

9.00 Górnicka Beata – Wyśmierzyce

11.30 Pankowska Irena – Grzmiąca

16.00 greg.

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

25 września – 1 października 2017

Poniedziałek – 25.IX

7.00 Szymaniak Elżbieta – Witaszyn

Wtorek – 26.IX

7.00 Badowska Elżbieta – Wyśmierzyce

Środa – 27.IX

7.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

Czwartek – 28.IX

7.00 Grotek Teresa – Ulaski Stamirowskie

Piątek – 29.IX

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

Sobota – 30.IX

7.00 Stępniak Halina – Ulów

7.30 KŻR – Wyśmierzyce

Niedziela – 1.X

9.00 Syta Krystyna – Górki

11.30 greg. +Władysława Koślę

16.00 Gorzelewska Zofia – Ulaski Stamirowskie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

18 – 24 września 2017

Poniedziałek – 18.IX

7.00 Chmielewska Stanisława – Wyśmierzyce

Wtorek – 19.IX

7.00 Łysakowska Irmina – Wyśmierzyce

Środa – 20.IX

7.00 Senator Elżbieta – Aleksandrów

Czwartek – 21,IX

7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

Piątek – 22.IX

7.00 Kucharska Helena – Grzmiąca

Sobota – 23.IX

7.00 Miros Teresa – Działy

7.30 Więckowski Sławomir – Wyśmierzyce

Niedziela – 24.IX

9.00 Zapalska Janina – Redlin

11.30 Parafianie

16.00 Urbańczyk Zofia – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

11 – 17 września 2017

Poniedziałek – 11.IX

7.00 Łysakowski Adam – Wyśmierzyce

7.30 Zakrzewski Waldemar – Wyśmierzyce

Wtorek – 12.IX

7.00 Wasilewska Sylwia – Rusinów

Środa – 13.IX

7.00 Rosłaniec Zofia – Wyśmierzyce

Czwartek – 14.IX

7.00 Zielińska Alicja – Wyśmierzyce

Piątek – 15.IX

7.00 Pietrasik Barbara – Kostrzyn

Sobota – 16.IX

7.00 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

7.30 Kawińska Jadwiga – Warszawa

Niedziela – 17.IX

9.00 Syta Kazimiera – Ulaski Stamirowskie

11.30 Mnich Renata – Wyśmierzyce

16.00 Górnicka Mirosława – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

04 – 10 września 2017

Poniedziałek – 4.IX

7.00 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

8.00 Rozpoczęcie roku szkolnego

Wtorek – 5.IX

7.00 Wodka Wiesława – Aleksandrów

7.30 Wziątek Krystyna – Warszawa

Środa – 6.IX

7.00 Osipowicz Maria – Wyśmierzyce

7.30 Wasilewski Roman – Wyśmierzyce

 Czwartek – 7.IX

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 Zakrzewski Waldemar – Wyśmierzyce

Piątek – 8.IX

8.00 Postek Elżbieta – Przytyk

17.00 Krukowska Katarzyna – Wyśmierzyce

Sobota – 9.IX

7.00 Kowalczyk Barbara – Warszawa

16.00 ślubna: Załęcka – Filipczak

17.30 ślubna: Syta – Rumniak

Niedziela – 10.IX

9.00 Płodzik Elżbieta – Grzmiąca

11.30 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

16.00 Małek Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

28 sierpnia – 3 września 2017

Poniedziałek – 28.VIII

7.00 Górnicki Tadeusz – Wyśmierzyce

Wtorek – 29.VIII

7.00 Górnicka Paulina – Wyśmierzyce

7.30 Turzyńska Jadwiga – Bobrek

Środa – 30.VIII

7.00 Jarosz Michał – Redlin

Czwartek – 31.VIII

7.00 Wesołowska Grażyna – Łódź

7.30 Wojcieska Anna – Warszawa

Piątek – 1.IX

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 2.IX

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 Kuflikowska Monika – Wyśmierzyce

Niedziela – 3.IX

9.00 Kogut Zofia – Wyśmierzyce

11.30 Kszczot Krystyna – Wyśmierzyce

16.00 Łysakowska Marzena – Wyśmierzyce

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

21  –  27  sierpnia  2017

Poniedziałek – 21.VIII

7.00 Kośla Elżbieta – Wyśmierzyce

7.30 Majewska Alicja – Wyśmierzyce

Wtorek – 22.VIII

7.00 Krawczyk Jolanta – Wyśmierzyce

Środa – 23.VIII

7.00 Rosłaniec Zofia – Wyśmierzyce

Czwartek – 24.VIII

7.00 Papińska Mieczysława – Wyśmierzyce

Piątek – 25.VIII

7.00 Strzylak Renata – Paprotno

Sobota – 26.VIII

9.00 Senator Teresa – Górki

11.30 Greliak Zofia – Wólka

16.00 Słonecka Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

Niedziela – 27.VIII

9.00 Miazga Tadeusz – Romanów

11.30 Dożynki Parafialne

16.00 Janiszewska Kazimiera – Kożuchów

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

14  –  20  sierpnia  2017

Poniedziałek – 14.VIII

7.00 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

Wtorek – 15.VIII

9.00 Kogut Krzysztof – Maliszów

11.30 Miazga Andrzej – Romanów

16.00 Pękacka Krystyna – Wyśmierzyce

Środa – 16.VIII

7.00 Szymaniak Elżbieta – Witaszyn

Czwartek – 17.VIII

7.00 Chmielewska Stanisława – Wyśmierzyce

Piątek – 18.VIII

7.00 Michalak Barbara – Grzmiąca

Sobota – 19.VIII

7.00 Pacholczak Teresa – Ulaski Stamirowskie

17.00 ślubna: Wodka-Michniewski

Niedziela – 20.VIII

9.00 Bomba Lucyna – Wyśmierzyce

11.30 Gorzelewska Zofia – Ulaski Stamirowskie

16.00 Urbańczyk Justyna – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

07  –  13  sierpnia  2017

 

Poniedziałek – 7.VIII

7.00 Postek Genowefa – Romanów

Wtorek – 8.VIII

7.00 Strzylak Marianna – Paprotno

Środa – 9.VIII

7.00 Zając Marianna – Kolonia Ulów

Czwartek – 10.VIII

7.00 Strzylak Danuta – Paprotno

Piątek – 11.VIII

7.00 Głuchowska Danuta – Grzmiąca

Sobota – 12.VIII

7.00 Narożnik Stanisława – Paprotno

7.30 Sułecki Jan – Warszawa

Niedziela – 13.VIII

9.00 Pękacka Barbara – Wyśmierzyce

11.30 Jabłońska Ewa – Ulaski Grzmiąckie

16.00 Cheda Aniela – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

31 lipca –  06 sierpnia  2017

Poniedziałek – 31.VII

7.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

Wtorek – 1.VIII

7.00 Chodzeń Henryka – Górki

19.00 w int. Parafian

Środa – 2.VIII

9.00 Kupis Sylwia – Błeszno

Czwartek – 3.VIII

7.00 Więckowska Elżbieta – Wyśmierzyce

Piątek – 4.VIII

7.00 Sałek Tomasz – Wyśmierzyce

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

Sobota – 5.VIII

7.00 Burakowska Jadwiga – Wyśmierzyce

7.30 Kawińska Joanna – Wyśmierzyce

17.00 ślubna: Chmielewska-Szczyponyj

Niedziela – 6.VIII

9.00 Krajewska Zofia – Warszawa

11.30 Munik Stefania – Paprotno

16.00 Załęcka Elżbieta – Paprotno

 


I N T E N C J E     M S Z A L N E

24  –  30  lipca  2017

 

Poniedziałek – 24.VII

7.00 Wspólnota Gruntowa – Wyśmierzyce

Wtorek – 25.VII

7.00 Miazga Wanda – Romanów

Środa – 26.VII

7.00 Łysakowska Stanisława – Wyśmierzyce

7.30 Jabłoński Stanisław – Grzmiąca

Czwartek – 27.VII

7.00 Chmielewska Stanisława – Wyśmierzyce

Piątek – 28.VII

7.00 Zgiep Wanda – Paprotno

Sobota -29.VII

7.00 Pacholczak Teresa – Ulaski Stamirowskie

7.30 Krzosek Marek – Paprotno

Niedziela – 30.VII

9.00 Syta Barbara – Ulaski Stamirowskie

11.30 Urbańczyk Zofia – Paprotno

16.00 Górnicka Mirosława – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

16  –  23  lipca  2017

Poniedziałek – 17.VII

7.00 Wójcikowska Barbara – Wólka

Wtorek – 18.VII

7.00 Karasek Elżbieta – Wyśmierzyce

Środa – 19.VII

7.00 Gajdziński Jan – Warka

Czwartek – 20.VII

7.00 Liturgiczna Sł. Oł. – Wyśmierzyce

Piątek – 21.VII

7.00 Kucharska Helena – Grzmiąca

Sobota – 22.VII

7.00 Lewecka Krystyna – Białobrzegi

17.00 ślubna: Papińska – Hetman

Niedziela – 23.VII

9.00 Gorzelewska Zofia – Ulaski Stamirowskie

11.30 Kazała Marianna – Grzmiąca

16.00 Bomba Kazimierz – Wyśmierzyce


I N T E N C J E     M S Z A L N E

10  –  16  lipca  2017

 

Poniedziałek – 10.VII

7.00 Borowska Marianna – Ostrów Maz.

Wtorek – 11.VII

7.00 Kościńska Krystyna – Ulaski Grzmiąckie

Środa – 12.VII

7.00 Mendra Marcin – Wyśmierzyce

Czwartek – 13.VII

7.00 Kowalski Kazimierz – Kożuchów

Piątek – 14.VII

7.00 Słonecka Halina – Białobrzegi

7.30 Kramek Danuta – Wyśmierzyce

Sobota – 15.VII

7.00 Krzosek Bożena – Wyśmierzyce

7.30 Kawińska Jadwiga – Warszawa

Niedziela – 16.VII

9.00 Pakuła Bożena – Wyśmierzyce

11.30 Urbańczyk Justyna – Paprotno

16.00 Narożnik Piotr – Romanów


I N T E N C J E     M S Z A L N E

03  –  09  lipca  2017

 

        Poniedziałek – 3.VII

  7.00 Spólna Janina – Romanów

  7.30 Cybulska Jolanta – Wyśmierzyce

       Wtorek – 4.VII

  7.00 Górnicka Maria – Radom

  7.30

        Środa – 5.VII

  7.00 Klub Seniora – Wyśmierzyce

  7.30

        Czwartek – 6.VII

  7.00 Borowski Stanisław – Wyśmierzyce

  7.30

        Piątek – 7.VII

  7.00 Strzylak Renata – Paprotno

  7.30

17.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

       Sobota – 8.VII

  7.00 Burakowska Joanna – Wyśmierzyce

  7.30 Kawiński Jan – Wyśmierzyce

       Niedziela – 9.VII

  9.00 Syta Kazimiera – Ulaski Stamirowskie

11.30 Łysakowski Patryk – Wyśmierzyce

16.00 Gajdzińska Henryka – Ulaski Grzmiąckie


I N T E N C J E     M S Z A L N E

26 czerwca  –  2 lipca  2017

 

Poniedziałek – 26.VI

7.00 Badowska Helena – Wyśmierzyce

7.30 Osipowicz Maria – Wyśmierzyce

Wtorek – 27.VI

7.00 Rosłaniec Aleksandra – Wyśmierzyce

7.30 Grotek Teresa – Chorzów

Środa – 28.VI

7.00 Więckowska Maria – Wyśmierzyce

7.30 Szymaniak Agnieszka – Witaszyn

Czwartek – 29.VI

8.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

17.00 Zielińska Dorota – Ulaski Grzmiąckie

Piątek – 30.VI

7.00 Rokiciński Wacław – Wsola

Sobota – 1.VII

7.00 Mendra Jacek – Wyśmierzyce

7.30 Ziółek Monika – Błeszno

Niedziela – 2.VII

9.00 Załęcka Elżbieta – Paprotno

11.30 Antoszewska Katarzyna – Wyśmierzyce

16.00 Pietrzak Jadwiga – Wyśmierzyce